VACUDEST. Účinný destilační systém.

Vakuová destilace se etablovala jako nejhospodárnější metoda zpracování průmyslových odpadních vod rozmanitého původu a poskytuje skutečnou alternativu vůči likvidaci a jiným způsobům zpracování. Díky naší inovativní špičkové technologii VACUDEST můžete oddělit čistou vodu od Vaší průmyslové odpadní vody. Tak snížíte objem odpadních vod a tím i náklady na jejich likvidaci až o 99 procent. Upravená voda může být opětovně použita, čímž bude Vaše výroba téměř bez odpadních vod.

Výrobcem zařízení VACUDEST je německá společnost H2O GmbH se sídlem ve Steinenu. Dodává své výrobky do více než 45 zemí světa. 30 let nepřetržitého vývoje, patentované technologie a individuální konfigurace každého zařízení zaručují, že nebudete své investice litovat.

Společnost Kulstof s.r.o. je od 1.12.2016 autorizovaným obchodním a servisním partnerem firmy H2O GmbH pro ČR a SR. Zajišťujeme veškeré činnosti s tím spojené, od návrhu až po pozáruční servis a dodávku originálních náhradních dílů a spotřebního materiálu.

 

© 2016

Kulstof s.r.o.