Proč s námi

Máme bohaté zkušenosti

Se zpracováním odpadních vod technikou vakuové destilace máme dlouhodobé zkušenosti. Jak v České, tak ve Slovenské republice pečujeme o řadu takových zařízení. Ani v oblasti chemického čištění a odlakování nejsme žádnými nováčky. Pravidelně absolvujeme školení ve výrobních závodech našich dodavatelů v zahraničí.

Snadno se s námi domluvíte

Mluvíme česky, takže se s námi domluví úplně každý. Tedy nejen obchodníci a řídící pracovníci Vaší firmy, ale i obsluha zařízení.

Jsme Vám blízko

E-mailová komunikace a on-line vzdálená správa zařízení sice vyřeší hodně, ale rozhodně ne všechno. U nás se nikdy nedovoláte na automat. Vždy budete mluvit s člověkem. Máme sídlo v Praze. V případě potřeby osobního jednání nebo servisního výjezdu nebudete čekat neúměrně dlouho. Nepojedeme k Vám přes půl Evropy. Cena servisního výjezdu pro Vás nebude nečekaně vysoká.

„Malý, ale šikovný“

Jsme malá firma. Sázíme na odbornost a flexibilitu, neskrýváme se za velké a známé jméno. Žádný zákazník není tak velký, abychom ho nezvládli obsloužit, ani tak malý, aby pro nás nebyl zajímavý. Jsme zvyklí jednat se zástupci mezinárodní společnosti i s majitelem rodinné firmy.